SNES Classic Mini'ye ait ön siparişler ertelendi

SNES Classic Mini'ye ait ön siparişler ertelendi

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 28.08.2017 - 12:39
Bazı müşterilerin canı sıkılacak gibi görünüyor.
Super Nintendo Entertainment Classic, Nintendo'nun Mini serisindeki yeni oyun konsolu. NES Classic gibi bir hayli tutulan konsolun, şimdiden stoklarda tükeneceği çok çabuk anlaşılmıştı. Buna karşılık Nintendo önlemini almış ve konsolun NES Classic'ten daha fazla üretileceğini belirtmişti. Görünüşe göre, verdikleri sözü yerine getirmeleri gerek, çünkü dünyaca ünlü alışveriş sitesi olan Amazon'da bile ön sipariş konsolları bile tükenmiş bulunmakta.

Buna karşılık ön sipariş veren müşterilerine e-posta atan amazon, siparişin iptal edilmediğini ve stoklara gelir gelmez, geri kalan müşterilere iletileceğini belirtti. Durumun ciddiyetine bakılırsa, SNES Classic Mini, olduğundan daha fazla ilgi çekiyor. Sistem, NES Classic kadar güçlü olmakla beraber içinde Earthbound, Starfox, Secret of Mana ve Mega Man gibi 90'ların en sağlam oyunlarını içeriyor. Konsol, ayriyetten daha önce hiç satışa sunulmamış olan Starfox 2 ile beraber geliyor.

Super Nintendo Entertainment Classic Mini, 29 Eylül'de hem yeni hem de eski oyunculara sunulacak. Bahsettiğimiz gibi içinde 21 oyun bulunan konsolun, HDMI çıkışı ile beraber oyunu geriye sarma ve istediğiniz yerde kayıt yapma özelliği bulunuyor. Konsolun satış fiyatı ise 80$ (yaklaşık 280TL) olarak belirlendi.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 11:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×