Spider-Man, Marvel's Avengers'a geliyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 11.11.2021 - 23:21
Spider-Man karakteri, PlayStation 4 ve PlayStation 5'e özel olarak Marvel's Avengers ekibine ücretsiz bir şekilde dâhil oluyor.

Sinema ve çizgi roman dünyasının en sevilen süper kahramanlarından bir tanesi olan Spider-Man, Square Enix'in Crystal Dynamics stüdyosu tarafından geliştirilmiş olan Marvel's Avengers'a geliyor! Duyuruluşundan bu yana yaklaşık bir sene geçen Örümcek Adam, 30 Kasım 2021'de Marvel's Avengers'a ücretsiz bir şekilde eklenecek. Ayrıca, karakterin sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5'e özel olacağının da altını çizelim.

Spider-Man, Marvel's Avengers'a geliyor

Marvel's Avengers'ın Örümcek Adam fragmanı, geçtiğimiz saatlerde resmî Marvel's Avengers YouTube kanalında yayımlandı. Karakterin kostümünü ve seslendirme sanatçısını gözler önüne seren fragman, Spider-Man'in oyun içerisinde nasıl görüneceğini de bizlere gösteriyor. Ayrıca Square Enix, yarın - 12 Kasım 2021 - düzenlenecek olan bir Twitch yayınında, karakter için yeni kostümler ve daha fazlasını vaat etti.

Spider-Man, Marvel's Avengers'a geliyor

Örümcek Adam karakterinin PlayStation platformlarına geliyor olması, beraberinde yeni bir etkinlik de getirecek. Tüm Marvel's Avengers sahiplerine ücretsiz bir şekilde verilecek olan karakter, 30 Kasım 2021'de piyasaya sürülecek. Ayrıca, Örümcek Adam karakterinin sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5'e özel olduğunu ve başka herhangi bir platformdan erişilemeyeceğini de tekrar belirtelim. Yayımlanmış olan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 6.12.2021 09:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2021 18:14
kendi adınıza eleştirin xbox tr de kitlesi az olan bir konsol playstation yıllardır tr de tanınan bir marka ve konsoldur. şahsen spider man sever olarak bence gayet güzel bir ekleme olmuş geç bile kalındı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2021 11:45
Sony nin PS çi tayfayı oyalama çabaları.
Hala nasıl uyanamadı bu insanlar aklım almıyor. Playstation devri bitmiştir. Devir oyuncu dostu XBOX devridir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 12.11.2021 07:29
Şu güzelim karakteri bari sokmayın bu oyuna yazık ediyorsunuz.
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2021 10:44
Sıkıntı yok. Zaten ps4 ve ps5 te olacak sadece. Pc ve xbox versiyonlarında yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider-Man, Marvel's Avengers'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×