Spider-Man'in yeni animasyon filmi şahane görünüyor

Spider-Man'in yeni animasyon filmi şahane görünüyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 11.12.2017 - 15:11
Miles Morales geliyor!

Sony ve Marvel, dün bir sürpriz yaparak yeni bir animasyon Spider-Man filmi olan Spider-Man: Into the Spider-Verse'i duyurdu. Duyuru ile birlikte şahane bir fragman yayınlayan Sony, tüm çizgi roman severleri büyülemeyi başardı. Diğer animasyon filmlerinin aksine beyaz perdeye gelecek olan Spider-Man: Into the Spider-Verse, Ultimate evreninde geçecek. Ultimate evreninideki Spider-Man olan Miles Morales, aynı zamanda en küçük Spider-Man. Başından sonuna kadar Spider-Man motifleri ile dolu olan fragman, stili ile büyük beğeni topladı. Hatta, Morales'in bir suçluyu kovaladığı araba sahnesi sanki bir çizgi romandan alınmış gibi başarılı olmuş.

Spiderman: Into the Spider-Verse duyuruldu

The Lego Movie ve 21 Jump Street'in arkasındaki isimler olan Phil Lord ve Christopher Miller tarafından tasarlanan Spider-Man: Into the Spider-Verse, şimdiden büyük ses getirdi. Bütün alternatif evrenlerdeki Spider-Man'leri bir araya getiren Spider-Verse, en sevilen Marvel etkinliklerinden biridir. Bizi kendine hayran bırakan Spider-Man: Into the Spider-Verse, 2018'in Aralık ayında vizyona girecek. Ancak, ülkemizde girer mi henüz bilmiyoruz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 19:51
Yahu Miles Morales şimdi mi çıktı piyasaya? Miles Morales'i nasıl bilmezsiniz. Bir de spiderman tarihini bilmeyen ne demek, Spiderman ilk çıktığı zamandan bugüne milyon çeşit Spiderman karakteri çizgi romanı ve evreni var zaten...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 11.12.2017 19:02
Spiderman'in de cılkını çıkaracaklar anladık. Siyahi spiderman, bir de zaten gay spidermanden bahsediyorlardı, bu o da olabilir. Bir de fragmanın sonunda bizden kaç tane vardı diye diğer spiderman'e soruyor falan. Suyu çıkmış. Belki spiderman tarihini bilmeyen yeni nesile falan yedirebilirler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 18:23
Bunların yetenekleri var, hayal güçleri yok. İlk uçakla Japonyaya gidiyorum, fikir aşılamaya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 15:26
siyahi spiderman ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×