Stan Lee ve Hideo Kojima'nın nostaljik videosu tekrar gündem oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 15.11.2018 - 14:25
2004 yılından eğlenceli görüntüler

28 Aralık 1922'de doğan ve geçtiğimiz günlerde, 12 Kasım 2018'de hayata gözlerini kapayan çizgi roman efsanesi Stan Lee pek çok isme ilham olmuş ender görülen bir yetenekti. Ölümünün ardından ünlü isimler birbiri ardına taziye mesajlarını yayınlamaya başladılar. Bu isimlerden biri de Kojima Productions'ın başındaki isim Hideo Kojima'ydı.

Hideo Kojima ve Stan Lee bir araya gelirse

Her fırsatta çizgi roman ve süper kahraman hikayelerine olan hayranlığını dile getiren Hideo Kojima, Stan Lee'nin ölümü üzerine, Instagram ve Twitter üzerinden legend (efsane) Stan Lee etiketlerini kullandı. Hideo Kojima, bir takipçisinin paylaştığı, Stan Lee ile bir araya geldikleri görüntüleri retweet etti. 2004 yılında Gphoria video oyun ödül töreninde Stan Lee ve Hideo Kojima bir araya gelmişti. Stan Lee, Metal Gear Solid serisinin en önemli karakterlerinden olan Revolver Ocelot cosplay'i ile geldiği ödül töreninde, Hideo Kojima'nın alacağı ödülün sunumunu yapıyor ve Hideo Kojima'ya ödülünü takdim ediyor. 2004 yılına ait görüntülerde 82 yaşında olan Stan Lee'nin enerjisi ve Hideo Kojima'nın nadiren kullandığı İngilizce konuşması, gecenin dikkat çeken anlarıydı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.05.2022 21:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.11.2018 22:03
Çok güzel bir andı.Hala da aynı hissi veriyor...
Kalan Karakter : 300 Gönder
Stan Lee ve Hideo Kojima'nın nostaljik videosu tekrar gündem oldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×