Star Trek: Picard için şahane bir fragman yayınlandı

Star Trek: Picard için şahane bir fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 7.10.2019 - 11:23
Patrick Stewart ikonik rolüne geri dönüyor

Televizyon ve sinema tarihinin en sevilen bilim kurgu serilerinden biri olan Star Trek dizisinin yeni halkası Star Trek: Picard için geri sayım başladı. Jean-Luc Picard'ın hikayesine odaklanacak olan yeni Star Trek dizisinden yeni bir fragman daha geldi. 

Patrick Stewart'lı yeni Star Trek dizisinden yeni bir fragman geldi

Ünlü oyuncu Patrick Stewart'ın ikonik akrakterine hayat vermek için bir kez daha kamera karşısına geçeceği dizinin yayın tarihi 23 Ocak 2020 olarak açıklandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda daha önce teaser videolarında da gördüğümüz üzüm başları ile açılış yaptığını görüyoruz. Bir nevi emekliliğe ayrılan Picard, yaşanan bazı olaylar sonucu kendisini yine maceranın merkezinde buluyor. 

Patrick Stewart daha önce aynı rol ile Star Trek: The Next Generation dizisi dışında Star Trek Generations, Star Trek First Contact, Star Trek Insurrection ve Star Trek Nemesis filmlerinde de boy göstermişti. Karakteri bir kez daha göreceğimiz Star Trek Picard dizisinin yeni fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 06:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.10.2019 17:18
Süper lan. Çok yaşlanmışlar ama ya.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×