Banner Resmi

Star Wars Battlefront II, Epic Store'da ücretsiz

Özgür Deveci
Özgür Deveci 14.01.2021 - 20:04
Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da aksiyon macera oyunu Star Wars Battlefront II ücretsiz oldu.

Oyuncuların uzun bir süredir gözdesi haline gelen Epic Games Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu. DICE tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan aksiyon macera oyunu Star Wars Battlefront II'nin Celebration sürümü, 14-21 Ocak tarihleri arasında Epic Store'da ücretsiz olarak dağıtılacak. Celebration sürümü, ana oyunla birlikte lansmandan itibaren oyun içi alışverişle alınabilen tüm özelleştirme içeriklerini ve Star Wars: The Rise of Skywalker'dan ilham alınan ögeleri içeriyor. 21 Ocak Perşembe günü Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz oyunu bedava olarak alırsanız, kütüphanenize kalıcı olarak eklenecek.

Ayrıca önümüzdeki haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Düzinelerce eşsiz ırk arasından seçim yaparak diplomasi, casusluk, teknolojik gelişmeler ve daha fazlasıyla galakside adınızı duyuracağınız Galactic Civilizations III Ultimate Edition, 21-28 Ocak tarihleri arasında Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak.

Star Wars Battlefront II, Epic Store'da ücretsiz

Epic Store'da haftanın ücretsiz oyunu belli oldu

Star Wars savaş hayallerinizi gerçekleştirmenin en gelişmiş yolu olan yeni Star Wars Battlefront II: Celebration Edition'da kahraman siz olacaksınız. Oyunun Celebration sürümü, Star Wars: The Rise of Skywalker filminden esinlenilerek oluşturulmuş Finn, Rey ve Kylo Ren kostümleri dahil olmak üzere çıkışından itibaren oyun içi alışverişlerden edinilebilecek özelleştirilebilir içerik koleksiyonunun tamamını içeriyor.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition

Işın kılıcınızın gücünü ellerinizde hissederken Starkiller Üssünde düşman dalgalarına karşı mücadele edin. Yoldaş askerlerle Yavin 4'teki orman örtüsüne gizlenmiş AT-ST'lerden ateş eden Asi üssüne saldırın. Uzaydaki devasa First Order Star Destroyer'a saldırmak için X-wing filonuza katılın. Veya elit İmparatorluk özel kuvvetleri askeri olan Iden ile yeni bir Star Wars kahramanı olarak yükselin ve otuz yıla yayılan duygusal ve bağlayıcı tek oyunculu hikayeyi keşfedin.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 03:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2021 21:35
Epic'e verdiği oyunlar yüzünden laf atanların yüzlerindeki ifade nasıldır kim bilir? Ama çoğu utanmaz. İçlerinde kesin laf atıp yine de o oyunları kütüphanelerine ekleyenlerde var.
Epic'in bedava verdiği ufak tefek diye hor gördüğünüz oyunları diğer platformlar parayla satıyor.
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2021 13:03
09.34 işte o utanmazlar 60 tl lik indirim için laf ettikleri oyunların hepsini indirmiştir eminim.
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 09:34
Hala atıp tutanlar var ama kütüphanelerine baksak hiç birini kaçırmamışlardır :) Şu 60tl'lik kupon olayı da çok iyiydi. Piyasanın altına epey bir şey alınabildi. Tek sıkıntı şimdilik kütüphanesi çok geniş değil. Örneğin MK11 alacaktım, orada göremedim, steam'den aldım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 00:31
EA oyunu daha önce verilmiş miydi? Eğer bu başlangıç ise devamı gelir.
MK Okuru
MK Okuru 15.01.2021 14:48
Online olarak çok güzel oyundur. Epic Games in yaptığı çok güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.01.2021 20:34
300tl lik oyun bedava indirmeye başladım bile bu günleridem görecektik
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars Battlefront II, Epic Store'da ücretsiz

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×