Starcraft 2'de LAN yok, çünkü...

Mahmut Saral
Mahmut Saral 30.07.2010 - 14:09
Starcraft 2'de LAN yok, çünkü...
Geçtiğimiz günlerde Blizzard, bir açıklama yapmış ve Starcraft 2'nin LAN oynanışa destek vermeyeceği açıklanmıştı.

Blizzard, daha kaliteli bir oyun deneyimi ve korsan oyun kullanımını azaltmak için bu kararı aldıkları belirtiyor ve bunun kolay bir karar olmadığını söylüyor.

Müşterilerimiz için en iyi ve kusursuz hizmeti vermek istiyoruz diyen yetkililer; gelişmiş haberleşme sistemi, kayıt tutma sistemi ve rahat bir oynanış için Battle.net'in kullanılması gerektiğini söylüyor.

Bu konular hakkında daha detaylı açıklamaların ise, yakın bir zamanda geleceği belirtildi.

Kaynak: www.gamespot.com
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Starcraft 2'de LAN yok, çünkü...

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×