Tales of Symphonia Collector's Edition'da coştu!

Tales of Symphonia Collector's Edition'da coştu!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.10.2013 - 22:43
Yok böyle Collector's Edition
J-RYO dünyasının Dragon Quest ve Final Fantasy serileriyle birlikte en baba isimlerinden olan Tales of serisi son oyunu Symphonia'nın Chronicles sürümünde resmen hayranlarını ihya etmeye uğraşmış. Halihazırda tüm Tales of Symphonia oyunlarının HD yeniden yapımı olmasıyla hayranları kendine aşık eden sürümün Collector's Edition'ı ise resmen bir rüya. Eğer seriyle ilgileniyorsanız 99 dolara satılacak ve sadece 15.000 tane üretilecek bu sürümün içindeki bonuslar aklınızı başınızdan alacak. İki oyunun arasında geçen olayları anlatan bir roman, oyunun kapsamlı soundtrack'i, özel paket çizimleri ve oyuna ait beş karakterin Chibi Kyun Chara figürleri. Hepsini aşağıda görebilirsiniz. Bize soracak olursanız eğer Tales of serisine ilginiz varsa, 99 doların gayet hakkını veren bir Collector's Edition olmuş. Oyunun kendisi gelecek sene PS3'e özel olarak piyasaya sürülecek.

Tales of Symphonia Collector's Edition'da coştu!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×