The Mandalorian sezon 3 tarihi belli oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.12.2022 - 17:27
Disney yaptığı açıklama ile sevilen Star Wars dizisi The Mandalorian 3.sezon çıkış tarihini paylaştı. Ayrıca yeni bir görsel de yayınlandı.

Disney+ servisinde yayınlanan ve son dönemde Star Wars serisinin en sevilen hikayelerinden biri olan The Mandalorian dizisi geri dönüyor. Disney yaptığı açıklama ile The Mandalorian sezon 3 gösterim tarihini 1 Mart 2023 olarak açıkladı. Ayrıca dizinin yeni sezonu için bir görsel de yayınlandı.

The Mandalorian sezon 3 tarihi 1 Mart olarak açıklandı

Daha önce The Mandalorian 3.sezon çıkış tarihi Şubat 2023 olarak verilmişti. Disney anlaşılan yeni takvimde diziyi birkaç gün daha ileri atmış durumda. 

Disney+ platformunun sevilen dizisi Din Djarin'in hikayesini anlatmaya devam edecek. Karakteri son olarak The Book of Boba Fett dizisi içerisinde görmüş ve hikayede beklenen buluşmanın yeniden yaşandığına tanıklık etmiştik.Dizinin 3.sezonunda ünlü oyuncu Christopher Lloyd'un olacağı da rapor edilmişti. Son dönemde Nobody filmindeki performansıyla da dikkat çeken oyuncu bildiğiniz gibi Dr. Emmett Brown karakteri ile sinema dünyasına iz bırakan isimlerden biri olmayı başarmıştı. 

Disney sosyal medya hesaplarında yapılan açıklamada ise "The Mandalorian ve Grogu, 1 Mart'ta Disney+'a geri dönüyor." ifadelerine yer verilmiş. Yayınlanan görsel ise şu şekilde;

The Mandalorian sezon 3 tarihi belli oldu

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 10:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2022 01:05
Çok güzel bir dizi ya, hem eski star warsları andırıyor hem de yeni neslin de sevebileceği bir konu akışı var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 21:21
Gel artık
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Mandalorian sezon 3 tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×