The Outer Worlds: Peril on Gorgon için oynanış videosu yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 31.08.2020 - 12:58
The Outer Worlds için çıkacak hikaye içeriği Peril on Gorgon için neredeyse 12 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Obsidian Entertainment yaptığı açıklama ile birlikte The Outer Worlds hikaye içeriği Peril on Gorgon için uzun bir oynanış videosu yayınladı. Gamescom fuarında yapılan gösterimin ardından gelen bu oynanış videosu neredeyse 12 dakika uzunluğunda ve hikaye içeriği için önemli detaylar barındırıyor. Bu videoya ve firmanın vermiş olduğu detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon için uzun bir video geldi

Gamescom'daki ilk gösteriminin ardından, Obsidian Entertainment ve Private Division, oyunun iki hikâye genişleme paketinden ilki olan The Outer Worlds: Peril on Gorgon için "Love Is The Plan, The Plan Is Death" yan görevinin yer aldığı derin bir bakış videosu yayımladı. Bu yeni oynanış videosu, Gorgon Asteroid'ini ilk kez görüntülemenin yanı sıra, yeni silahlar ve seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız bazı karakterleri de tanıtıyor.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon, oyuncuları Adrena-Time'ın gizemli kökenini araştırmak için Gorgon Asteroid'e götüren yepyeni bir noir-renkli macerayla birlikte oyunun kara mizah dolu evrenine hatrı sayılır miktarda içerik ekliyor. Oyuncuların Peril on Gorgon içeriğine ulaşması için Monarch'ı geçmeleri gerekecek.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon 9 Eylül'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14,99 dolardan satışa sunulacak ve Xbox Game Pass kullanıcıları DLC'yi %10 indirimli alabilecek. Peril on Gorgon ayrıca, yine 9 Eylül'de çıkacak olan The Outer Worlds Expansion Pass'in bir parçası olarak da satışa sunulacak. Outer Worlds Expansion Pass ayrıca ikinci hikâye genişleme paketi olan Murder on Eridanos'un da dahil olduğu toplam 24,99 dolarlık indirimli fiyatıyla satışa sunulacak. The Outer Worlds: Peril on Gorgon ve The Outer Worlds Expansion Pass'i aktif etmek için, ana oyuna aynı platformda sahip olunmasını gerektirmektedir.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 04:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2020 15:13
Salt rpg fps olacaksa biraz daha kendini içine kaptıracağın realistik grafiklerde olması lazım, yoksa wasteworld3ü daha çok tercih ederim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.08.2020 13:46
Bu kadar ara verip DLC çıkartmayın yav.. Ben oyunu unuttum oyunu. Kim tekrar dönecek ki şimdi buna..
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Outer Worlds: Peril on Gorgon için oynanış videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×