The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Switch için çıktı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 11.02.2021 - 16:18
The Outer Worlds oyununun genişleme paketi Peril On Gorgon'ın Nintendo Switch versiyonu yayınlandı.

The Outer Worlds: Peril on Gorgon genişleme paketi Nintendo Switch platformu için satışa sunuldu. Artık Gorgon projesinin gizemli çöküşünü yolculuk ederken de araştırabilirsiniz. Peril on Gorgon, sizi Gorgon Asteroid'ini araştırmanız için çağıran şifreli bir mesajla başlar. Bu uzak bilimsel tesis, bir zamanlar sağlığı ve işçi verimliliğini artıran modern mucize Adrena-Time'ın geliştirilmesinde büyük katkılarda bulunmuş bir başarı ibaresiydi. Ancak program aniden ve açıklanamaz bir şekilde kapatılır. Spacer’s Choice şirketindeki en karanlık sırlardan birinin ardındaki gerçeği açıklayan ipuçlarını bir araya getirmek için derin kanyonlarda, feshedilmiş laboratuvarlarda ve terk edilmiş araştırma tesislerinde maceraya atılmalısınız. Bakalım Gorgon'da ne bulacaksınız?

The Outer Worlds: Peril On Gorgon güncellemesi Nintendo Switch'e çıktı

Peril on Gorgon, oyuncular için bir dizi ek içerik getiriyor. Becerilerinizi kişiselleştirme konusunda daha fazla esneklik sağlamak için oyun içindeki seviye sınırını yükselten ek paketle ayrıca, eşsiz bonuslar veya benzersiz dezavantajlar sağlayan yeni avantaj (perks) ve kusurlar (flaws) da geliyor. Genişletme paketi ayrıca üç yeni bilimsel silah (science weapon), çeşitli yeni zırh setleri ve savaşmak için yeni yaratık çeşitleri de sunuyor. Peril on Gorgon, ödüllü The Outer Worlds dünyasını genişleterek oyunculara Halcyon kolonisini yeniden ziyaret edip, daha fazlasını keşfetme sebebi sunuyor.

The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Nintendo eShop'tan perakende olarak 14,99$'a veya The Outer Worlds Expansion Pass paketinde indirimli olarak satın alınabilir. Genişletme aynı zamanda (geriye dönük uyumluluk sayesinde) PC, PS4, Xbox One ve PS5 ve Xbox Series X için de mevcuttur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.04.2021 01:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
The Outer Worlds: Peril On Gorgon, Switch için çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×