Thor: Ragnarok için yeni bir fragman yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 23.10.2017 - 16:54
Yeni dünya, yeni takım.

Marvel Studios, merakla beklenen Thor: Ragnarok filmi için yeni bir fragman yayınladı. Yayınlanan bu fragmanda bazı yeni sahneler de görebiliyoruz. Fragmanın başlarında Loki, Thor'a Hela karşısında bir şansı olmadığını söylüyor. Özellikle Mjolnir'i can gibi paramparça ettikten sonra. Tabi burada dikkat çeken bir nokta var. Hela, yayınlanan ilk Thor: Ragnarok fragmanında Mjolnir'i New York'da sıradan bir ara sokakta parçalıyordu. Burada ise bildiğiniz Ayder Yaylasına benzeyen bir yerde parçalıyor. Filmin yönetmeni Taika Waititi ise konu hakkında açıklamada bulundu. " Mjolnir gibi büyülü ve muhteşem bir çekicin, sıradan bir ara sokakta yok olmasını istemiyoruz. Bu yüzden de sahneyi başka bir mekana taşıdık."

Thor: Ragnarok

Bu sahne dışında yeni olarak Thor'un " Yeni bir takım topluyorum " dediğini duyuyoruz. Bu takım ise Loki, Valkyrie ve tabi ki Hulk'tan oluşuyor. Hulk'un başkaları ile iyi geçinmesi her zaman mümkün olmuyor. Ancak, bir süre sonra o da Thor'un Hela'ya karşı mücadelesine katılacak.

Yayınlanan yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Thor: Ragnarok27 Ekim'de sinemalarda.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 6.05.2021 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Thor: Ragnarok için yeni bir fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×