TimeShift beta-testi

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
TimeShift beta-testi
TimeShift'in çıkışı yaklaştıkça, hakkında gelen haberler de çoğalmaya devam ediyor. Bilim kurgu öğeleri içeren FPS oyunu TimeShift'in multiplayer beta-testi için hayıtlar alınmaya başlandı. Bunun hakkında daha fazla bilgi almak ve minimum sistem ihityaçlarını görmek için tıklayın

TimeShift birbirinden zorlu 30 görev içeriyor. Bölümleri geçmek için olağan üstü yeteneklerimizi ve savaş tekniklerimizi kullanmamız gerekiyor. Bunlara ek olarak 10 çeşit silah ve alternatif modları olacak. Bunların tamamının çok etkili silahlar olacağı belirtildi. Bazı FPS oyunlarında sadece ilk bölümlerde kullanılan, sonrasında ise unutulup adeta terk edilen silahlar, TimeShift’te olmayacak. Oyun boyunca çeşitli zaman dilimlerinde yer alacağımız için, silahlarımızın var olduğumuz zamana göre farklı alternatifleri olabilir. Şimdilik bilinenler Sniper, makineli tüfek ve tabanca’dan ibaret. Fakat oyunun çıkmasına epey vakit var. Belki bir Gravity Gun’ı da, Time Shift’te görürüz(!)

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.08.2021 11:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
TimeShift beta-testi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×