Tom Holland bu sefer de Hulk ile takım olmak istiyor

Furkan Güler
Furkan Güler 27.06.2019 - 14:18
Genç oyuncunun istekleri bitmiyor.

Spider Man karakterini başarılı bir şekilde taşıyan Tom Holland, Spider Man Far From Home öncesi röportajlar vermeye devam ediyor. İlk filmi sayesinde büyük bir hayran kitlesi kazanan Tom Holland, yeni açıklamasında Hulk'a değindi. Hulk ve Spider Man'in bir takım olmasını istediğini söyleyen genç oyuncu, iki karakterin benzer yönlerinin olduğunu düşünüyor. Bruce Banner ve Peter Parker'ın bilimle uğraştığını söyleyen Holland, gelecek filmlerde iki karakter bir arada bulunduğu sahnelerin daha fazla olması gerektiğini açıkladı.

Tom Holland bu sefer de Hulk ile takım olmak istiyor

Genç oyuncu benzer bir açıklamayı geride bıraktığımız günlerde Doctor Strange için de demişti. Son yaptığı röportajda Doctor Strange karakterine değinen Holland, Spider Man ve Doctor Strange karakterlerine özel filmin olmasını istediğini söylemişti. Spider Man'in ve Doctor Strange'in New Yorklu olduğunu, ayrıca Peter Parker'ın ve Stephen Strange'ın bilimle alakası olduğunu ve son olarak çok iyi anlaşabileceklerini söyleyen Holland, adeta Marvel yapımcılarına seslendi. Bakalım yeni Spider Man filminde iki karakterden bir tanesini görebilecek miyiz? Oldukça merak ediyoruz.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 00:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2019 11:14
Cocuk işinden olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2019 09:20
marvel reklam çalışmasıdır büyük ihtimal zaten çizgi seride spiderman ile hulk sahneleri baya fazla hulk ile thor sonrası spiderman akıp gidiyor :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2019 18:23
Malesef çocuğum Spider-Man hikayesi 3. film ile noktalanacak ve bundan sonra büyük ihtimal gerçek orijinal büyümüş bir Spider-Man'i göreceğiz. Yani yeni bir oyuncu canlandırabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 14:20
Yazık, çocuk hevesle böyle konuşuyor diye inşallah kalkıp senaristler, yapımcılar, "sen bize akıl mı veriyorsun" deyip çocuğu göndermezler.
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2019 01:17
Evet göndersinlerde hayranlar ağızlarına etsin yöneticilerin sonra tıpış tıpış geri alsınlar Sean Gunn gibi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2019 15:23
Çakala bak. Aklı sıra hayranların aklına fikir sokup sözleşmesindeki film sayısını arttıracak. Kelle başı bir film desen spidermanden emekli olur.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Tom Holland bu sefer de Hulk ile takım olmak istiyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×