Tomb Raider, 3. kez beyaz perdeye geliyor

Tomb Raider,  3. kez beyaz perdeye geliyor

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Tomb Raider, 3. kez beyaz perdeye geliyor


Tomb Raider sinemaya geri dönüyor, fakat bu sefer muhtemelen Angelina Jolie olmadan... Haberi prodüktör Dan Lin aktüel projesi Terminator'un prömiyeri çerçevesinde teyit etti. Lin, about.com'la yaptığı mülakatta "Hikâye eskileri açıkladığı için daha genç bir Lara Croft görmek istenecektir" dedi. Böylece Lin de, şu an Terminator örneğinde yaptığı gibi, eski serilere taze kan aktörlerle gençleştirme kürü uygulayanlar kervanına katılmış oluyor. Dan Lin konuşmasının devamında, "evet, Lara Croft'u da resetliyoruz. Güzel bir köken senaryosu sunacağız. Bu, karakter merkezli ve son Lara Croft filmlerinden daha gerçekçi olacak" dedi.

Filmin çok fazla aksiyon içerip içermeyeceği sorusuna, Tomb Raider filmlerini çok fazla aksiyonlu bulduğu cevabını veren Lin, filme aksiyon sokulacağını, fakat karakterin de gözardı edilmeyeceğini ifade etti. Proje henüz çok ileri bir safhada değil. Bu bağlamda henüz aktörlerle sözleşme de yapılmamış. Yani genç Lara'nın rolü henüz boşta. Sizce Croft'un rolü kime verilmeli? Yorumlarınızda yazabilirsiniz.

2001 tarihli Lara Croft: Tomb Raider ve 2003 tarihli Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life tüm zamanların en başarılı bilgisayar oyunu filmlerinden sayılıyorlar. İki film birlikte, sadece ABD'de 200 milyon Dolar hasılat yapmıştı.

KAYNAK
Tomb Raider,  3. kez beyaz perdeye geliyor
www.gamestar.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 14:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×