Ubisoft'un Bedava Battle Royale oyunu Hyper Scape duyuruldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 3.07.2020 - 15:19
Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan dedikoduların ardından Ubisoft resmi açıklamayı yaptı ve Battle Royale türündeki Hyper Scape duyuruldu.

Ubisoft Montrael tarafından geliştirilen Battle Royale türündeki Hyper Scape duyuruldu. Oyunun logosu ve bazı ekran görüntüleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmış ve Ubisoft'un Battle Royale türünde bir oyun geliştirdiği ortaya çıkmıştı. Fragmanı da yayınlanan oyun hakkındaki resmi açıklama ise şu şekilde;

Battle Royale oyunu Hyper Scape duyuruldu

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Hyper Scape, 2054’te uzak bir gelecekte geçiyor ve 100'e kadar Katılımcı, taçlandırılmış bir şampiyon olup aksiyon dolu ve yüksek tempolu maçlar yapmak için sanal Neo-Arcadia şehrine iniyor. Bugünden itibaren Hyper Scape, Kuzey Amerika ve Avrupa'daki birçok bölgede sınırlı süreli bir PC teknik testinde oynanabilir[1]. İlgilenen oyuncular, Twitch Drops etkinken Twitch'te Hyper Scape'i yayınlayan içerik üreticilerinden birini izleyerek teknik test sırasında oyunu deneyebilirler. Tam listesi burada. Erişim kısıtlı olacak, ancak teknik test boyunca ek droplar sağlanacaktır.

Hyper Scape, baştan aşağı yoğun, dikey hareketli ve hızlı bir battle royale deneyimi olarak tasarlandı. Üç oyunculu takımlar ve tek oynayan oyuncular, dar sokaklardan geniş çatılara ve ölümcül iç mekanlara hızlı bir şekilde geçerek dinamik çatışmalarda bulunmak için fütüristik sanal Neo-Arcadia kentine atlayabilirler.

Hyper Scape, oyuncuların çevreye dağılmış silahlarla aynı şekilde toplayabilecekleri Hack kabiliyetlerini getiriyor. Hackler, tüm oyun tarzlarına uygun saldırı ve savunma yetenekleri sunar. Bir mayın döşemek, bir düşman aramak, ekibi büyük bir duvarla korumak veya kendini rakiplere gizlice yaklaşmak için görünmez hale getirmek, oyuncuların zorlanmadan bir arada kullanıp değiştirebileceği birkaç Hack örneğidir. Tüm Hackler ve silahlar, elde mevcut olan öğenin daha güçlü versiyonlarını üretmek için Füzyon mekaniği ile geliştirilebilir.

Ubisoft'un Bedava Battle Royale oyunu Hyper Scape duyuruldu

Hyper Scape, Neo-Arcadia haritasını farklı desenlere dönüştüren beklenmedik bir Çöküş veya oyuncuları indirildikten sonra bile savaşta aktif tutan benzersiz Yankı mekaniği ile battle royale formülünü birçok şekilde yeniliyor ve değiştiriyor. Bir Hyper Scape maçının sonunda, heyecanlı Çatışma aşaması Hyper Scape tacı haritada ortaya çıktığında başlar. Oyuncuların zaferi elde etmelerinin iki farklı yolu vardır; tacı 45 saniye boyunca alıp taşıyarak veya ayakta kalan son oyuncu ya da takım olarak.

Hyper Scape’in oynaması eğlenceli ve izlemesi ödüllendiricidir. Twitch ile ortaklaşa geliştirilen Hyper Scape Crowncast Twitch uzantısı, izleyicilerin oyunu gerçek zamanlı olarak etkilemelerini sağlayarak yayıncılar ve hayranları arasında eşi görülmemiş bir etkileşimle eğlendirecek. İzleyiciler ayrıca, düşük yer çekimi veya sonsuz cephane gibi bir maçtaki tüm yarışmacıları etkileyen olaylara oy vererek savaş üzerinde gerçek zamanlı bir etkiye sahip olacaklar.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 17:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2020 17:06
ubisoft yapıyor ise pek çok bug hile olacaktir eminim guvenim 0 artık bu firmaya
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2020 16:07
Apex legends’ın silahlarınj kopyalayıp futuristik tasarım yapmışlar. Oyun çıktığında karşılaştırma videolarında yerin dibinr gömülecektir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 17:57
ubisoft varsa ben yokum :) divison 2 de yaptıklarını unutmucağız gelecek tüm ek paketler ücretsiz dediler yine ücretli yaptılar yaaa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 15:49
Bi sen eksikdin ubisoft
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2020 15:41
battel royale kadar başonıza taş düşsün. Rockstar games e laf yapıyosunuz gta 5 için ama her firma bokunu çıkartıyo.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ubisoft'un Bedava Battle Royale oyunu Hyper Scape duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×