Uçak savaş oyunu Project Wingman Kickstarter sürecine girdi

Uçak savaş oyunu Project Wingman Kickstarter sürecine girdi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.05.2018 - 11:31
Project Wingman umut vaat ediyor

RB-D2'nin geliştirdiği, Ace Combat'tan esinlenen, uçak savaş oyunu Project Wingman Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Çok fazla oyun göremediğimiz uçak savaş oyunları türüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Project Wingman, kickstarter sürecine girdi. Kickstarter için oyunculardan destek bekleyen Project Wingman'dan yeni bir oynanış videosu da yayınlandı.

Project Wingman uçak savaş oyunlarına yeni bir soluk olabilecek mi?

RB-D2 tarafından Unreal engine 4 motoru kullanılarak PC platformu için geliştirilen arcade oynanışa sahip Project Wingman, geçtiğimiz gün itibari ile kickstarter sürecine girdi. Yapımcı firma Project Wingman ile aksiyon dolu bir oynanış vaat ediyor. Yapımcı firmanın yaptığı açıklamaya göre, oyuncular farklı ve egzotik savaş alanlarında, askeri üslere saldırılar düzenleyecek, düşman uçaklarıyla it dalaşına girebilecekler. Oyuncular, okyanuslardan, çöllere, ormanlara kadar pek çok farklı harita üzerinde uçuş yapacak, savunma silahlarını imha edebilecek. Oyunu denemek isteyen oyuncular yapımcı firmanın sitesinde bulunan demoyu indirerek Project Wingman'ı test edebilir. Demo'da tek kişilik bir görev 3 oynanabilir uçak ve 10 adet de silah yer alıyor. Project Wingman'ın ıynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 15:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 30.05.2018 11:56
Güzel gözüküyor ama terrain yani yer kaplamaları çok kötü :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×