Ünlü LoL yıldızının kardeşi, annesini öldürüp babasını bıçakladı

Ünlü LoL yıldızının kardeşi, annesini öldürüp babasını bıçakladı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.04.2018 - 15:39
Dünya e - spor oyuncuları için de toz pembe değil.

Eğer League of Legends'ın sahip olduğu e - spor tarafının Amerika ayağını seyrediyorsanız, Doublelift ismi size pek yabancı gelmeyecektir. Amerika bölgesinden çıkan en iyi oyunculardan bir tanesi olan Doublelift ile alakalı ilginç bir gelişme yaşandı. Yıllardır League of Legends çatısı altında e - spor kariyerine devam eden başarılı oyuncunun kardeşi Yihong Peng, ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre babasını bıçaklayıp hapis etmiş ve annesini acımasızca öldürmüş. Geride bıraktığımız Cumartesi günü gerçekleşen bu olay sonucunda Yiliang “Doublelift” Peng'in abisi olan Yihong'u polis kısa süre içerisinde yakaladı. Durum ile alakalı olarak Doublelift çok üzgün olduğunu ve babasının yanında olacağını belirtti.

Doublelift'in öz kardeşi, kendi annesini öldürdü ve babasını bıçakladı

Ayrıca bulunduğu ve aktif olarak oynadığı Team Liquid'in CEO'su olan Steve Arhancet, kendisine her türlü desteğin sunulacağını aktardı. Oyunun kendisi muhtemelen yaşadığı psikolojik bu durum nedeni ile maçlarda daha az performans gösterecektir. Fakat böylesine şaşırtıcı bir olayın yaşanması, en az Doublelift kadar hayranlarını da üzmüş durumda.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 10:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.04.2018 10:53
Konu ilginç, Türkçe yerlerde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 10:54
Amerikaninda cok sorunu var kimse polyana gibi degil ordada basina cok yansimadigina bakmayin
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 15:55
şaşırtıcı,demekki bu insanlar türkiyede falan yaşasa texas katliamı yaparlar,elin amerikasında ekmek elde su gölde yaşıyonuz hala ananızı babanızı öldürüyonuz,şu saatten sonra performansmı kalır
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 23:16
ortadoğu milleti açlıktan,terörden öldürüyorlar,amerikada 350 kilo kadına devlet yardım yapıyor,oda gidip pizza alıyor,böyle bir sistem işte,dünya daha fazla bu bozuk sistem ile devam edemez,binlerce yıl önce firavundu dünyanın kralı,çok oldu musa as.dan sonra yok olalı...
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2018 19:32
seni amerika'yı daha iyi öğrenmeye davet ediyorum...
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×