Ünlü R&B yıldızı GTA V'te kendi radyosunu açtı

Ünlü R&B yıldızı GTA V'te kendi radyosunu açtı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 12.12.2017 - 23:08
Radyo, Doomsday Heist güncellemesinden sonra aktif olacak

Şu sıralar adından sıkça bahseden ünlü R&B yıldızı Frank Ocean'a Grand Theft Auto V'te radyo açılması teklifi geldi. Sahip olduğu tumblr profilinde bu bilgiyi paylaşan Frank Ocean, sadece kendine ait olan parçaları değil, aynı zamanda günümüzde popüler olan rap ve R&B sanatçılarını da radyosunda bulunduracak.

Lil' Uzi Vert, Aphex Twin ve Jay-Z GTA V radyosunda

Frank Ocean içi açılan radyo GTA tarihindeki ilk özel radyo olarak sayılmıyor, daha öncesinde Flying Lotus adlı grubun açtığı "FlyLo" adlı radyo uzun süredir oyuncuların araçlarında çalıyor.  Sanatçının kendisi, GTA V'te kendi radyosunun olmasından bir hayli mutlu. Arabalara düşkün olan Frank Ocean, araç kullanırken dinlenecek en iyi parçaları bulduğunu belirtiyor. Doomsday Heist ile beraber gelecek yeni radyo istasyonu ile sınırlı kalmıyor. Şu ana kadarki güncellemelerden bir hayli büyük olan Doomsday Heist, yeni mekanikler, soygunlar, araçlar ve herkesin merakla beklediği Jetpack'i tekrar Los Santos'a getiriyor. Şu an itibarı ile Doomsday Heist PS4 ve Xbox One için çıkışını yapmış bulunmakta, PC için ise yarını beklemeniz gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×