Ünlü Youtuber Grant Thompson hayatını kaybetti

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 5.08.2019 - 10:44
King of Random kurucusuna veda..

Mekenaik, fizik ya da farklı deneyler üzerine yoğunlaşan videoları takip ediyorsanız eminim King of Random kanalını da biliyor ya da bu kanala denk gelmişsinizdir. İşte bu kanalın kurucusu da olan Grant Thompson'ın hayatını kaybettiği açıklandı.

Ünlü Youtuber Grant Thompson hayatını kaybetti

Grant Thampson'ın geçtiğimiz hafta Paramotor kullanırken bir kaza geçirdiği ve bu kaza sonucunda hayatını kaybettiği duyuruldu. Youtube kanalında "Grant'ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz" mesajı ile birlikte ekip arkadaşları Nate Bonham ve Calli Gade ünlü Youtuber için bir video da yayınladı.

38 yaşındaki Grant Thompson, 2010 yılında açtığı King of Random kanalında şimdiye dek yüzlerce videoya imza attı. Genelde farklı deneylere, mekanik ve fizik videolarına değinen Thompson'ın kurduğu bu kanal 2018 yılında 10 milyon takipçi sayısına ulaşarak büyük bir başarı yakalamıştı. kanalın şu anda 11.762.063 takipçisi bulunuyor. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2021 18:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2019 23:19
Huzur içinde yatsın .Çok kaliteli biriydi .
Kalan Karakter : 300 Gönder
bortozol
bortozol 5.08.2019 13:25
bu adamin videolarini 3 sene önce izlerdim . düzgün adamdi , eglenceli videolar yapardi . üzüldüm . colugu cocugu varmiş , allah sabir versin .
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ünlü Youtuber Grant Thompson hayatını kaybetti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×