Valve'ın en iyi oyunu Half Life değil!

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Valve'ın en iyi oyunu Half Life değil!
Valve patronu Gabe Newell'ın GDC'da ( Game Developers Conference ) yaptığı konuşmalarda: 'The Orange Box hakkında güzel şeylerden biri, değişik düşünceler için bize izin vermesiydi. Portal ise gerçekten bu düşünceler arasından sıyrıldı ve farklılığını hissettirdi' dedi.

Sözlerinin geri kalanında: 'Biz oyuncuların ne istediğini anlamış olduk ve onların neyi sevip neyi sevmediğini de The Orange Box sayesinde görmüş olduk. Şimdi ise büyük bir iş yapmanın nasıl olduğunu biliyoruz. Portal 2, bizim en iyi oyunumuz olacak' dedi.

İlk Portal oyununun 3-4 saat oynanış süresi vardı. Portal 2 ise tek başına oyun olup, yeterli oyun süresini barındıracak. Tahminen çıkış zamanı ise bu yılın sonları olarak gösterilen yapım PC, Mac ve X-Box 360 için piyasaya sürülecek.

Yorumlar 21
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 11:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.05.2016 18:36
bence portal 2 daha güzel (portal stories mel ve portal dahil)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Valve'ın en iyi oyunu Half Life değil!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×