Videosu yayınlanan Call of Cthulhu, atmosferiyle dikkat çekiyor

Videosu yayınlanan Call of Cthulhu, atmosferiyle dikkat çekiyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.02.2018 - 10:56
Call of Cthulhu için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Call of Cthulhu adından da anlaşıldığı gibi H.P. Lovecraft'ın ünlü Cthulhu temasından esinlenen bir yapım. Son olarak geçtiğimiz Eylül ayında gelen erteleme haberi ile karşımıza çıkan oyun büyük bir sessizliğe gömülmüştü. Bu kadar zaman geçtikten sonra nihayet oyuna dair yeni bir video ortaya çıktı. 

Call of Cthulhu'dan yeni bir oynanış videosu

Cyanide Studio tarafından geliştirilen oyunun yeni videosuna baktığımızda özellikle atmosfer anlamında dikkat çekici durduğunu görüyoruz. Ayrıca araştırma dinamiklerinin yanı sıra oyundaki RPG öğelerinin nasıl olacağına dair bazı örneklere de video boyunca yer verilmiş. Ppsikolojik korku öğeleri ve gizlilik mekanikleri içeren Call of Cthulhu'da RPG dinamiklerine de sık sık rastlayacağız.

Boston bulunan Darkwater adasında bir sanatçının ve ailesinin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için görevlendirilen özel dedektif Edward Pierce karakterini kontrol edeceğimiz oyunun çıkış tarihi ise hala belli değil. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen oyunun bu sene içerisinde çıkması planlanıyor. Oyunun yayınlanan bu yeni oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 14:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
Archkin
Archkin 18.02.2018 01:25
Video ölmüş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 17:12
Korkunun efsanesi dönüyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
erhansol
erhansol 15.02.2018 16:39
sanki grafikler biraz daha iyi olabilirmiş gibi. texturelara ve karakter modellemelerine pek özenilmemiş gibi. ya da max bunu çıkarabilmişler. gerçi work in progress demişler ama genelde bu tarz teaserlar ile bitmiş hali arasında çok fark olmuyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.02.2018 13:30
Merakla bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×