War Rock heyecanı, nefes kesti

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 27.06.2010 - 13:16
War Rock heyecanı, nefes kesti
6 Şubat 2010 Cumartesi günü Beşiktaş Adeks Internet cafesinde gerçekleştirilen War Rock organizasyonunda, birçok firma ve oyuncu bir araya geldi.

Ekolay, GamerFirst ve WarrockTR'nin sponsorluklarında gerçekleştirilen etkinliklerde, ödüller ve hediyeler sahiplerini buldu.

War Rock heyecanı, nefes kesti


"Oyun Ekolay" sponsorluğunda 1. ve 2.'ye Wii ve PSP ödülleri,

"GamersFirst" sponsorluğunda 5 kişiye famas retail, 6 kişiye özel premium ürünleri,

"WarrockTR" sponsorluğunda ise K2Network iş birliği ile oyunculara dağıtılan Warrock T-Shirt, Şapka ve Künyeleri event'i şenlendirdi.

Organizasyona gelen katılımcılar, öncelikle içecek tükerek enerji topladılar. Ardından PC'lerde başlayan ısınma turları ve nihayet kıyasıya mücadele başlamış oldu. Yarım saat süren bu heyecanlı yarışın ardından katılımcılara sunulan hamburgerler, tekrar güç toplamak için bire birdi.

Turnuvanın düzenlendiği mekana gelemeyen oyuncular da unutulmadı ve Xfire üzerinden event'in izlenilmesine imkân tanındı.

Nefes kesen yarışta ilk 3'ü Furkan Özbay, Nihat Bingöl ve Cemre Akçay'ın paylaştığı çekişmede, ödülleri EKolay'dan Sayın Üzeyir Karakuş teslim etti.

War Rock heyecanı, nefes kesti


GamersFirst ödüllerini kazananlar ise, Sayın Kaan Topal tarafından daha sonra gönderilmek üzere not edildi.

Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 12:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
War Rock heyecanı, nefes kesti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×