Wolfenstein II: The New Colossu'un grafik karşılaştırması yapıldı

Wolfenstein II: The New Colossu'un grafik karşılaştırması yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 2.11.2017 - 13:44
Oyunun konsol ve PC sürümü arasındaki fark belli oldu.

Geride bıraktığımız hafta çıkan Wolfenstein II: The New Colossus, oldukça güzel inceleme puanları alarak yılın en iyi FPS oyunları olmaya aday oldu. Alternatif bir zamanda İkinci Dünya Savaşı'nın galibini Nazi Almanya'sı olarak gösteren oyun, Terror Billy olarak tanınan BJ Blazkowicz'in hikayesinin devamını gözler önüne seriyor. Şimdi ise PlayStation 4 Pro desteği de alan oyunun grafik karşılaştırılması yapıldı. Oyun motoru nedeni ile yer yer animasyon hataları barındıran oyun, genel olarak oldukça güzel gözüküyor. PC'de ultra ayarlar ile karşılaştırılan oyunun PlayStation 4 Pro sürümü hiç fena gözükmüyor. Game Revolution'ın yaptığı grafik karşılaştırmasında, aradaki farkı dikkatli bir şekilde bakmazsanız pek fazla anlayamıyorsunuz.

Wolfenstein II: The New Colossus oyununun PS4 PRO ve PC grafik karşılaştırılması yapıldı

Işıklandırmalar konusunda biraz daha iyi olan Wolfenstein II: The New Colossus'un PC sürümü, klavye ve fare ile FPS oyunu oynamak isteyen oyuncular için kontrol şemasını oldukça iyi ayarlamış durumda. Bakalım Wolfenstein II: The New Colossus, yakın zamanda çıkacak olan Call of Duty: WW2 ve Star Wars: Battlefront 2'nin karşısında nasıl bir başarı sergileyecek?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 07:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×