X1 900p'de çalışabiliyor iddiasına MS'tan yanıt

X1 900p'de çalışabiliyor iddiasına MS'tan yanıt

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.10.2013 - 23:44
Xbox One dedikoduları
İnternet bugün Xbox One'a dair "içeriden" olduğunu iddia eden bir kaynağın iddialarını konuştu. CBOAT rumuzlu NeoGAF kullanıcısı ünlü oyun forumlarında Xbox One'ın aynen 360 gibi aceleye getirilmibir ürün olduğunu; 2014'te çıkmış olsa daha hazır olacağını ileri sürdü. Bu yüzden X1'in güvenilir olmayacağını; her şeyden önemlisi de asla 1080p görüntü veremeyeceğini iddia eden CBOAT çoğu oyunun 900p'de çalışacağını söyledi. Ardından Xbox One yapımcılarından biri aynı forumda iddialara cevap verdi. İsimsiz yapımcının dediğine göre CBOAT muhtemelen devkit gönderilen kişilerden biri ve muhtemelen ona gönderilen devkit stres testi için yaratılmış bir model. Yani son kullanıcıya ulaşan X1'lerde böyle bir sıkıntı olmayacak. X1 yapımcısının açıklamaları mantıklı, fakat yine de 22 Kasım'a kadar yüzde yüz bir şey söylemek mümkün olmayacak gibi.

X1 900p'de çalışabiliyor iddiasına MS'tan yanıt
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 19:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×