XB1 Day One sürümü pek çok mağazada hâla var

XB1 Day One sürümü pek çok mağazada hâla var

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 25.11.2013 - 02:19
İlginç bir durum
Microsoft'un "stoğumuzun çoğunu tükettik" açıklamasına rağmen öyle gözüküyor ki pek çok mağazada hâlen Xbox One'ın siyah kutulu Day One sürümü dahi rahatça bulunabiliyor. En azından New York'ta DualShockers sitesinin yaptığı araştırmaya göre öyle. Pek çok kullanıcı da internette kendi çevrelerindeki mağazalarda stokların mevcut olduğunu belirtirken gidip Xbox One bulamayan çok az gözüküyor. Tabii ki bunları yüzde yüz gerçek olarak almayın (DualShockers'ın araştırması haricinde, New York şehrinde şu an bolca XB1 var, fotoğraflamışlar ve Best Buy, Toys 'R Us gibi mağazalarla konuşmuşlar), fakat öyle gözüküyor ki Microsoft "stoklar bitti" derken biraz da iyimser konuşmuş. Tabii o bölgelerde yaşayanlar için iyi haber, Xbox One hâlen raflarda bulunabiliyor! Hem de Day One bonuslarıyla!

XB1 Day One sürümü pek çok mağazada hâla var
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2020 02:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×