Xbox One indie politikası yarın mı açıklanacak?

Xbox One indie politikası yarın mı açıklanacak?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 24.07.2013 - 22:25
Değişenler ne olacak?
Xbox One'ın indie poltikasındaki beklenen değişikliğin yarın açıklanacağı iddia edildi. Hatırlayacaksınız Sony ve Nintendo'nun aksine indie yapımcıların kendi oyunlarını dağıtmasına izin vermeyen Microsoft bu konuda bolca eleştirilmişti. Bu eleştirilere -ikinci el kullanımında olduğu gibi- kulak verip geri adım atacağı söylenen Microsoft'tan bir ses duyamamıştık ama belli ki bu sessizlik hayra alametmiş. Game Informer'a konuşan bir kaynak firmanın indie stratejisini yarın açıklayacağını ve iTunes benzeri, indie dostu bir sertifikasyon politikası uygulayacağını iddia etti. Aynı zamanda söylenene göre standart X1'ler debug cihazlara dönüşüp pre-release kodlu oyunları oynatabilecekler. Bu Microsoft'a beta test imkanı verecek. Yarını heyecanla bekliyoruz.

Xbox One indie politikası yarın mı açıklanacak?
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×