Yeni God of War'u tamamen bitirmek kaç saatimizi alacak?

Yeni God of War'u tamamen bitirmek kaç saatimizi alacak?

Furkan Güler
Furkan Güler 4.04.2018 - 11:15
Kratos ile olan maceramız kısa sürmeyecek.

Yakın bir tarihte global olarak piyasaya çıkacak yeni God of War hakkında oyuncuların ilgisini çekecek bilgiler gelmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız gün oyunun PlayStation 4 sistemlerinde 44 GB yer kaplayacağı ortaya çıkmıştı. Bugün ortaya çıkan yeni bir bilgiye göre ise oyunu tamamen bitirmek yaklaşık 43 saat sürecek. Oyunun yönetmeni olan Cory Barlog tarafından açıklanan bu bilgi neticesinde Kratos ile birlikte uzun vakitler geçireceğimizi söylesek yanlış. Yarı açık dünya bir yapıda olan yeni oyunda, eski oyunlara nazaran daha fazla mini bölüm sonu canavarı ile karşılaşacağımız söylenmişti. Belki de bu sebepten ve oyunun sahip olduğu detaylı çevre yapısından dolayı, oynanış süresi 40 saatin üzerine çıkabilmiştir.

God of War oyununu tamamen bitirmek ne kadar sürüyor?

Santa Monica'nın, oyuncuların karşısına neredeyse kusursuz bir oyun ile çıkacağı tahmin ediliyor. Eski oyunlardan farklı olarak oyunun tamamen değiştiren yapımcı ekip, God of War markasını bu oyun sayesinde yeni nesle uyarlamış olacak. Yaşlanmış bir seri olan God of War, bakalım yeni oyunu ile oyuncuları memnun edebilecek mi?

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 10:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
HevSuit
HevSuit 4.04.2018 21:41
40 Saat Exclusive oyun olmaz arkadaş..max 20 saattir..biz grafik,atmosfer,yenilik görelim diye konsol alıyoruz..birde hikaye ve karakter derinliği oldu mu al sana sony exc.oyun..40 saat kuşkulu bir süre..zaten grafik göremeyeceğimizi belli etti..pek yenilikte olmayacağını tasdiklemiş oldu..muhtemelen last of us - bloodborne karışımı bir oyun dinamiğini geliştirerek hikaye inceliği ve işleyiş tarzı üzerine yenilik getirecekler..de bunu bana yutturabilirler mi ? Lore un dibini görmüş adamım belki hikayenin kendisi değil işleyiş tarzı ilgimi çekebilirde..oğluna hayatın sertliğini öğreten baba modası bunun gibi bin tane naneyi gördük şu zamanlarda..30 yaş yukarısı adamı kesmez bu hikayeler..konsoldan yana pek umudum yok belki last of us 2 şaşırtabilir...
HevSuit
HevSuit 6.04.2018 19:42
Mk Okuru 17:00 hahahaha güldürdün..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 01:06
peki zorluk seviyesi belirtilmişmi ? mesela normal hikaye zorluğu ile en üst seviye give me god of wardı sanırım,bunlar aynı olmazlar,en zorda 43 saat ise pek birşey değil çünkü normal hikay 20 saate biter
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 4.04.2018 22:39
"Oyunun yönetmeni olan Cory Barlog tarafından açıklanan bu bilgi neticesinde Kratos ile birlikte uzun vakitler geçireceğimizi söylesek yanlış. "
Sayın Furkan Güler, öncelikle bilgi için teşekkürler fakat burada yazım hatası var sanırım. Yoğunluktan kaynaklanan bir durum olabilir. Kolaylıklar diliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 12:31
40 saat bayağı bir güzel vakit ve bunu diğer oyunlardaki gibi,git 2 saat aslan,kaplan öldür okunu yenileyelim,git ormandan mantar topla canını arttıralım şeklinde yapmıyor,önemli detay burası,ama şu şekilde sabit bir oynayışla insanları sıkmadan nasıl 40 saat çıkaracaklar merak ettim
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 19:40
Nerden biliyosun bunları? Oyun daha çıkmadı ki. Ayrıca çıkan videolarda çer çöp toplayacağımız gün yüzüne çıkmıştı. Üstüne armor upgrade vb. şeyler de yapacağız. Yani, klasik Far cry 3 formülünden yürüyen bi’ oyun da görebilime ihtimalimiz var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 16:52
yeniik getiremeyen konsola dayarlar hikayeyi ve 40 saat süreyi sizde konsol oyunu oynuyoruz ayrıcalğımız var diye kendinizi avutursunuz..
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×