Yeni Need for Speed, 2011'de

Mahmut Saral
Mahmut Saral 4.11.2010 - 10:35
EA'den Call of Duty taktiği
EA Avrupa başkan yardımcısı Patrick Soderlund, Eurogamer'a konuştu ve sıradaki Need for Speed oyununu BlackBox'un geliştirdiğini açıkladı. Bu durumu Call of Duty örneği ile açıklayabiliriz. Zira EA, Activision'ın her yıl Call of Duty'de uyguladığı stratejiyi, yarış oyunu Need for Speed'de uyguluyor (farklı stüdyoların ellerinden her yıl yeni bir oyun). BlackBox'un hazırlayacağı bu yeni oyunun 2011 yılında, büyük ihtimalle de kasım ayında raflarda olması bekleniyor. Şu an sırada olan Hot Pursuit ise, Criterion Games'in ellerinden 16 Kasım'da Kuzey Amerika'da, 19 Kasım'da da İngiltere'de satışa sunulacak.

Yeni Need for Speed, 2011'de
Yorumlar 31
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Need for Speed, 2011'de

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×