Yılbaşı Hediyeniz Teknolojik Meyveler

Yılbaşı Hediyeniz Teknolojik Meyveler

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 10.12.2012 - 17:45
2012 yılında kestiğimiz 1,5 trilyon meyveden birini hediye etmek istemez misiniz?
Yılbaşında sevdikleri için hediye araştırması yapanları unutmayan elmasepeti.com, orijinal ve iddialı tasarımlara sahip iPhone 5, iPad aksesuarları ile Incase, Grado, Audio-Technica ve Sennheiser gibi çok sayıda dünyaca ünlü kulaklık markasının imzasını taşıyan ürünlerle beraber dikkat çekici farklı hediye alternatifleri de sunuyor.

Yılbaşı Hediyeniz Teknolojik Meyveler
Halfbrick firmasının lisansı ile resmi olarak sadece Elmasepeti A.Ş. tarafından ülkemize getirilen renk renk iştah açıcı teknolojik peluş meyveler ve anahtarlıklar arasında; yeşil elma, karpuz, çilek, ananas ile oyunda kılıcınızı vurmaktan kaçındığınız her an patlamaya hazır bomba bulunuyor. Peluş ninja meyveleri ayrıca oyunda kesildikleri sırada çıkardıkları sesleri bire bir çıkartırken, bombalar da sahip oldukları patlama efektiyle heyecan yaratıyor.
 
Yılbaşına ayrı enerji katacak bu eğlenceli ürünlere, KDV dahil 29.90 ile 49.90 TL arasında değişen fiyatlarla www.elmasepeti.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.10.2020 17:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×