Amazon Mass Effect Dizisi için plan yapıyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 24.11.2021 - 15:24
Bioware ve Amazon, hem konuyu daha iyi anlatabilmek hem de daha kalıcı olması açısından Mass Effect dizisi için iş birliğine gidiyor.

Nerede ise 10 yıldan önce duyurulan Mass Effect Filmi için süreç nerede ise kansere dönüşmüştü. Bunda en büyük etkiyi de yapımcı ve IP sahibi Bioware'in, marka için çok özenli çalışıyor olması. Filmin iptal edilmesindeki en büyük nedenlerden biri olan, 90-120 dakika içinde ne konuyu anlatabilmelerinin ne de sonuca bağlı bir içerik üretebilmelerinin mümkün olmaması. Ancak gelişmeler gösteriyor ki, firma, konuyu daha iyi aktarabilmek için Mass Effect dizisi ile çözmüş.

Mass Effect Dizisi Amazon'da yer alabilir

Henüz çok erken düşünce aşamasında olsa da Mass Effect dizisi fikri, özellikle de oyun severler açısından kulağa oldukça güzel geliyor. Özellikle Witcher serisinin yakaladığı başarı göz önüne alındığında, birçok marka sahibi firmanın da aklını çelen bu düşünce, Bioware Electronic Arts tarafında da karşığını bulmuş gibi.

Amazon Studios başkanı Jennifer Salke "Şirketin en yeni umutlarından biri Mass Effect. Amazon Studios, Electronic Arts'ın en çok satan bilim kurgu video oyunu serisine dayanan bir dizi geliştirmek için anlaşmaya yaklaşıyor." şeklinde açıklama yaparak, sona ne kadar yakın olduklarını da belirtiyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 03:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
System32
System32 26.11.2021 16:05
çok ciddi prodiksiyon gerekiyor yoksa çok yapay olur merak ediyorum kroganları nasıl modelleyecekler ucuz cosplay kostümleriyle olmaz yapay ve gülünç durur ME hayranı olarak dört gözle bekliyorum tabi trailer yayınlanıp sırra kadem basan yeni oyununu da...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2021 16:16
Güzel yapılırsa muhteşem bir film ve dizi olabilir. Esasen starwars potansiyeli barındırıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Mejnun
Mejnun 24.11.2021 17:05
Amanııınnn fanOboyluğum tuttuu. Hadi ğelsin <3
Kalan Karakter : 300 Gönder
Amazon Mass Effect Dizisi için plan yapıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×