Ghost of Tsushima filmi geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 25.03.2021 - 20:27
Ghost of Tsushima filmi Sony Pictures ve John Wick yönetmeni Chad Stahelski imzasıyla geliyor. Yapım aşamasında olduğu duyuruldu.

Sucker Punch Productions oyun yönetmeni Nate Fox bugün PlayStation Blog üzerinden müjdeyi verdi. Sevilen oyun için yeni bir film uyarlaması geliyor, söylenene göre Ghost of Tsushima filmi yapım aşamasında ve Sony Pictures ortaklığıyla geliştiriliyor. John Wick filmi ile tanıdığımız Chad Stahelski yönetmen koltuğunda oturuyor.

Ghost of Tsushima filmi yapım aşamasında

Sucker Punch oyun direktörü Nate Fox, PlayStation Blog'da "Oyunumuzu bir filme dönüştürme fikri heyecan verici" dedi. "Bu filmin gerçekleşmesi için Sony Pictures ile ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Chad Stahelski John Wick ile özel bir şey yarattı. Olabilecekler konusunda vizyonu, yılların deneyimiyle desteklendi ve şimdiye kadar yaratılmış en iyi aksiyon sahnelerinden bazılarını yaratmak için birleştirildi. Eğer biri Jin'in keskin katanasının yarattığı gerilimi canlandırabilecekse, o kişi Chad Stahelski'dir."

Ayrıca geliştirici bununla birlikte Ghost of Tsushima'nın şu ana kadar 6,5 milyon kopyadan fazla sattığını da bildiriyor. Bu insanların yaklaşık yarısının oyunu bitirdiğinin de altını çizerek bundan mutluluk duyduğunu yazdı. "Buna inanabiliyor musunuz? Bu dijital Moğolların dijital Tsushima'dan 3,25 milyon kez çıkarılması demek" ifadeleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Ghost of Tsushima filmi geliyor

"Gerçek Tsushima adasının yeni atanmış bir elçisi olarak, resmen şunu söylemek isterim: Güvenli olduğunda, bir şansınız olursa ziyaret edin. Ada güzel, insanlar sıcakkanlı ve tarih her yerde. Çok ama çok şanslıysanız bir Tsushima leopar kedisi göreceksiniz. Daha sonra, Ghost of Tsushima filmi çıktığında arkadaşlarınıza Moğolların karaya çıktığı sahile nasıl gittiğinizi anlatırsınız."

Son olarak oyunun hayranlarına bütün stüdyo adına teşekkürlerini iletti. Oyuncuların desteği sayesinde oyunun film olma sürecine girdiğini belirtti. Ghost of Tsushima filmi henüz yapım aşamasında ve kendisi hakkında pek bir şey bilmiyoruz. Gelişmelerin takipçisi olacağız ve sizi en hızlı şekilde haberdar etmeye gayret edeceğiz. Peki sizler bu film uyarlaması hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi alt tarafta yer alan yorumlar kısmında bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 21.04.2021 17:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2021 16:29
siyahi jin isteriz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2021 21:38
Yönetmen sağlam, oyun ve hikayesi zaten efsane, aceleye getirmeyip sağlam bir iş çıkarılırsa çok iyi gişe yapabilir.
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2021 14:40
Oyundaki hikayeye sadık kalırlarsa güzel iş çıkar. Ama pek sanmam. Bu zamana kadar yapılan çoğu oyundan uyarlanan film berbat çıktı. Residen Evil, FarCry, Max Payne, Alone in the Dark, Assassins Creed vs. Tek iyi olan oyun uyarlaması film Silent Hill in ilk filmi. Gerisini at çöpe
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2021 08:58
Bu oyun inalılmaz harika
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost of Tsushima filmi geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×