Jamie Foxx'lu Netflix filmi Proje için ilk fragman yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.07.2020 - 13:57
Süper güçleri farklı bir şekilde ele alan proje filminin ilk fragmanı yayınlandı. Baş rollerde Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt yer alıyor.

Netflix'te yayınlanacak proje filmi için aksiyon dolu bir fragman yayınlandı. 14 Ağustos'ta yayınlanacak filmin baş rollerinde Jamie Foxx ve Joseph Gordon-Levitt gibi önemli oyuncuların yer aldığını ve filmin süper güçlere farklı bir şekilde baktığını görüyoruz.

Netflix filmi Proje için ilk fragman yayınlandı

Proje filminin konusu: Beş dakika saf güce sahip olmak için neleri riske atardınız?

New Orleans sokaklarında, kullanan herkeste farklı süper güçleri ortaya çıkaran yeni bir gizemli hap hakkında söylentiler yayılmaya başlar. Tek sorun, bu hapı alana kadar neler olacağını bilememektir. Kimileri kurşun geçirmez bir cilde sahip olmak, görünmezlik, olağanüstü kuvvet gibi güçler elde ederken kimileri de bu hapa daha ölümcül bir reaksiyon gösterir. Fakat bu hap şehirdeki suç oranını tehlikeli seviyelere çıkarınca yerel bir polis (Joseph Gordon-Levitt), güce karşı güçle savaşmaya karar vererek genç bir satıcıyla (Dominique Fishback) ve gizli bir intikam arzusundan güç alan eski bir askerle (Jamie Foxx) birlik olur. Bu hapın yaratılmasından sorumlu olan grubun izini bulmak ve onları durdurmak için hapı alma riskine girerler.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2021 08:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2020 19:51
bayılıyorum böyle filmlere biraz limitlese benzese de güzel.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kurtozer
kurtozer 17.07.2020 14:44
güzele benziyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Jamie Foxx'lu Netflix filmi Proje için ilk fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×