Kingdom Hearts serisi Epic'e özel olarak PC'ye geliyor

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.02.2021 - 12:16
Square Enix'in meşhur Kingdom Hearts serisinin birçok oyunu Epic Games Store özel olarak PC platformuna geliyor. Epic yine yaptı yapacağını...

Sanırım yeni nesille birlikte artık konsol özel oyunu olan bazı oyunlar da PC platformuna yönelmeye başlıyor. Özellikle her yeni oyunun bütün platformlara aynı anda çıkarılma çabası şimdi de eski oyunları bu platformlara getirmekle birleşti. Kingdom Hearts serisinin birkaç oyunu da bu vesileyle PC platformunda ilk kez yayınlanacak. Tabi hepsi Epic Games Store özel oyunu olarak piyasaya sürülecek.

Kingdom Hearts serisi Epic Games Store'a özel olarak PC platformuna geliyor

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru adından söz ettiren Kingdom Hearts Melody of Memory ve bunun yanı sıra Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III + Re Mind Epic Games Store üzerinde an itibariyle ön sipariş edilebilir durumda. Haberi yazmaya başlamadan önce girip kontrol ettiğimde yazıp yazmamak arasında kaldım fakat... Galiba artık alışmamız gerekiyor. Serinin bütün oyunları inanılmaz fiyatlardan satılıyor ve serinin tamamını almak size yeni bir monitör almak kadar pahalıya gelecek. Lütfen bana kızmayın ancak fiyatlar şöyle:

Kingdom Hearts serisi Epic'e özel olarak PC'ye geliyor

K.H. HD 1.5 + 2.5 Remix - 299,00 TL
K.H. HD 2.8 Final Chapter Prologue - 369,00 TL
K.H. III + Re Mind - 369,00 TL
K.H. Melody of Memory - 369,00 TL

Hali hazırda ön sipariş ile alınabilen serinin bütün oyunları 30 Mart 2021 tarihinde PC platformu için yayınlanacak. Square Enix ve Disney arasında iş birliğiyle oluşturulan Kingdom Hearts serisi rol yapma oyunları ilk kez Mart 2002'de piyasaya sürüldü. Yayıncı Square Enix'e göre o zamandan beri birkaç platformda yayınlandı ve 32 milyondan fazla birim sattı. 2019'da piyasaya sürülen K.H. III, Toy Story ve Monster Inc. dahil olmak üzere ilk kez Pixar filmlerine dayanan dünyaları tanıttı. Bu aynı zamanda serinin Xbox için piyasaya sürülen ilk oyunuydu ve serinin önceki oyunları gibi Xbox Game Pass ile oynanabiliyor.

Epic Games Store ücretsiz oyunlarını buraya tıklayarak ilgili haberimizden öğrenebilirsiniz. Serinin PC'ye bu fiyatlarla gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikir ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 18:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.02.2021 00:32
steam gelirse alırız
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2021 15:54
Fiyatlara bak lmao. bi de üstüne epic exc.

Başlık Kingdom Hearts serisi qBittorrent'e özel olarak PC'ye geliyor olmalıydı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2021 15:27
Bunlar ABD, İngiltere, Japonya vs. için normal fiyatlar da Türkiye için biraz pahalı kaçıyor haliyle. İndirimleri bekleyeceğiz artık. Şahsen ben daha 1. oyunu oynamadım, onları oynarım önce.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Kingdom Hearts serisi Epic'e özel olarak PC'ye geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×