Netflix, 9 Kere Leyla filminin fragmanını yayınladı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 18.11.2020 - 16:32
Ezel Akay'ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve başrollerinde Demet Akbağ, Elçin Sangu, Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı 9 Kere Leyla filminden fragman geldi.

Netflix geçtiğimiz aylarda Türkiye'deki yeni projeleri ile birlikte 9 Kere Leyla film projesinin duyurusunu da gerçekleştirmişti. Önemli isimleri bir araya getiren 9 Kere Leyla filminin yeni fragmanı ise geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Bu fragman ile birlikte filmin gösterim günü de 4 Aralık olarak tekrar belirtildi.

9 Kere Leyla filminin fragmanı yayınladı

Filmin yönetmen koltuğunda Ezel Akay yer alıyor. Daha önce birçok filmde yapımcı koltuğuna da oturan Ezel Akay'ı Neredesin Firuze, Hacıvat Karagöz Neden Öldürüldü?, 7 Kocalı Hürmüz ve F Tipi Film isimli yapımlarda da görmüştük. Ezel Akay'ın bu yeni filminin kadrosunda ise oldukça önemli isimler yer alıyor. Filmde Demet Akbağ, Elçin Sangu ve Haluk Bilginer gibi isimleri izleme şansına erişeceğiz. 4 Aralık'ta Netflix üzerinden yayınlanacak filmin yeni fragmanına ve konusuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir ev hanımı, kocası ve evlilik terapistleri bir aşk üçgenine saplanır. Yetmezmiş gibi kendilerini antik bir el yazmasını ele geçirme planının tam ortasında bulurlar. 

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 15:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2020 19:09
şu sangu mudur nedir bir ben sevmiyorum ülkede heralde bunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.11.2020 17:19
niye 9 kere yayınlamış? (!)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Netflix, 9 Kere Leyla filminin fragmanını yayınladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×