Patron Bebek 2: Aile Şirketi'nin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı

Patron Bebek 2: Aile Şirketi'nin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 25.11.2020 - 16:31
Marla Frazee ve Michael McCullers tarafından senaryosu kaleme alınan Patron Bebek 2: Aile Şirketi'nin Türkçe dublajlı ilk fragmanı yayınlandı.

Patron Bebek filminin devamı niteliğinde olan Patron Bebek 2: Aile Şirketi'nin Türkçe dublajlı ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda ilk filmdeki Patron Bebek'in büyüdüğünü ve yetişkin bir birey olduğunu görüyoruz. İlk filmin merkezinde yer alan Tim ve Ted Templaton kardeşlerin birer yetişkin oldukları dönemi anlatan Patron Bebek 2: Aile Şirketi, yetişkin yaşamı sırasında birbirinden uzaklaşan iki kardeşi yeniden bir araya getiren olayları konu alıyor.

Hayranları tarafından merakla beklenen animasyon filminin seslendirme kadrosunda Alec Baldwin (Theodore Templeton), Jeff Goldblum (Dr. Armstrong), James Marsden (Tim Templeton), Eva Longoria (Carol Templeton), Ariana Greenblatt (Tabitha) ve Amy Sedaris (Tina Templeton) gibi ünlü isimler bulunuyor. DreamWorks Animation tarafından yapılan ve Universal Pictures tarafından dağıtılacak film, 26 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini ise, ilk filmin de yönetmenliğini yapmış olan Tom McGrath üstleniyor.

Patron Bebek 2: Aile Şirketi'nin Türkçe dublajlı fragmanı yayınlandı

Patron Bebek 2: Aile Şirketi, 26 Mart'ta sinemalarda!

Filmin konusuna gelecek olursak Templaton kardeşler; Tim ve Patron Bebek, küçük kardeşi Ted yetişkin olmuş ve birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Tim, artık evli, çalışmayan bir babadır. Ted, yüksek riskli yatırım fonu CEO’sudur. Ama modern ve hevesli bir yaklaşıma sahip olan yeni bir patron bebek onları bir araya getirmek ve yeni bir aile şirketine ilham olmak üzeredir. Tim ve evin geçimini sağlayan karısı Carol, 7 yaşındaki süper zeka kızları Tabitha ve yeni doğan, sevimli bebekleri Tina ile birlikte banliyöde yaşarlar.

Prestijli Acorn Gelişmiş Çocukluk Merkezi’nde sınıfının birincisi olan Tabitha, Ted amcasını idolleştirmiştir ve büyüdüğünde onun gibi olmak ister. Ama hâlâ aşırı aktif ve gençlere özgü hayal gücüyle temasta olan Tim, Tabitha’nın çok fazla çalışmasından ve normal çocukluğu kaçırdığından endişe eder. Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un, ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.

Son olarak filmin Türkçe dublajlı ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×