Star Wars: Battlefront 3 yakında duyurulabilir

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 19.01.2021 - 21:53
Bazı iddialara ve ekip içinden gelen söylemlere göre Star Wars: Battlefront 3 geliştirme sürecinde ve yakında bir duyurusuyla karşılaşabiliriz.

Söylentilere göre Star Wars: Battlefront 3 PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC platformları için yakında duyurulabilir. En azından son zamanlarda ortaya çıkan spekülasyonlar buna işaret ediyor. Söylentilerin ilk ortaya çıkışı iki Star Wars Battlefront 2 aktörünün yeni ve gizli bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurmasıyla başladı. Bunun üzerine ise Reddit üzerinde paylaşılanlar oyunun geliştirme sürecine ışık tuttu diyebiliriz. 

Star Wars: Battlefront 3 için kesin olmamakla birlikte bir çıkış tarihi söylentisi bile dolanıyor

Öyle ki serinin yeni oyunuyla ilgili Reddit üzerinde paylaşılanlar oldukça iddialı. Bu söylentiler sırasında ise EA'in Battlefront 2'yi Epic Games Store üzerinde ücretsiz yapması ise cabası oldu. Bu hamlenin üzerine spekülasyonlar artarak birçok farklı ağızdan yeni oyun ile ilgili farklı cümleler duymaya başladık. Bu hafta ise sektörün en önde gelen isimlerinden Jeff Grubb, söylentilerin doğru olduğunu öne sürdü. Maalesef kendisi konuyla ilgili fazla detay aktarmadı ancak söylediklerine göre EA, Battlefront ve Jedi: Fallen Order oyunlarını devam ettirecek.

Star Wars: Battlefront 3 yakında duyurulabilir

Reddit üzerinde paylaşılan gönderi ise oldukça iddialı ve kesin konuşuyormuş havası veriyor. Oyunun geliştirme sürecinde olduğunu, 2023'ün son çeyreğinde çıkmasının planlandığını söylüyor. Aynı zamanda yeni konsolların SSD teknolojisinden faydalanacağına da değinilmiş ve "20 Nisan için buraya bir hatırlatıcı ekleyin" gibisinden iddialı bir son içeriyor. Bunun dışında ise henüz EA ve DICE tarafından herhangi bir resmi duyuru yapılmadı. Star Wars: Battlefront 3, sadece markanın değeri sayesinde bile çıkabilecek bir oyun. Battlefront 2 çıktıktan sonra birçok farklı tartışma nedeniyle zor durumda kalsa da EA bir şekilde markayı kurtardı ve daha fazlası için oyuncularda heyecan yaratmayı başardı.

Bu arada hala almadıysanız Star Wars: Battlefront 2 Epic Games Store üzerinde 21 Ocak TSI 19:00'a kadar ücretsiz. Kütüphanenize eklediğiniz zaman dünyaya bir meteor çarpana ya da Epic Games Store ortalıktan kaybolana kadar oyun sizin olarak kalacak. Peki sizler Battlefront 3 hakkında çıkan bu söylentiler ve Reddit gönderisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 06:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:12
Story modu için almaya değmeyecek bir fiyatta gelir muhtemelen. Online kısımda ise 2. Oyunun üzerine ne ekleyebilirler bilemiyorum. Hali hazırda her dönemi kapsayan ve bir çok modu haritası bulunan bir oyun.
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 23:22
bence oyun heroları biraz daha geliştirebilir. daha gerçekçi bir oynanış fln eklenebilir. ayrıca clone wars ve kitaplardaki karakterler eklenebilir (ventress, qui lan voss, qui gon, ahsoka fln)
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 01:17
Yeni karakterler yeni haritalar ve en önemlisi devasa büyüklükte ki haritalarda 200 300 kişiyle oynama desem 200 300 kisiyle giremiyodun belki ama orjinal battlefront boyleydi gemilerden jetlere atlayip savasiyo yere inip muharebeye girebiliyo cesit cesit arac vardi yani bunlari eklesinler okay
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 12:55
Oyunu eğlenerek oynuyorum oyun motorunda tek sıkıntı en ufak dal parçasına bile takılıp gidemiyorsun. O pürüzleri de düzeltseler akar gider derim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.01.2021 00:01
Çok kaliteli ve eğlence bir oyun be bf2. Umarım devamı gelir
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 23:58
vallah bf2 oynadıkdan sonra 3 alırım gibi geliyor bana baya eğlenceliymiş
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 15:35
lan 700 liradan aşağı olmaz ama
Kalan Karakter : 300 Gönder
Star Wars: Battlefront 3 yakında duyurulabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×