Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.02.2021 - 12:40
Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi dün akşam itibariyla başladı ve birçok oyun mağazada şu anda uygun fiyatlarda satılıyor. Oyun önerileri ve daha fazlası haberimizde.

Steam'in her yıl dönemsel olarak düzenlediği etkinliklerden bir yenisi daha kapıyı çaldı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi dün akşam saatleri itibariyle başladı ve 15 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek. Bağımsız yapımlardan AAA oyunlara kadar birçok oyun platformda indirimli fiyatlarıyla satılıyor ve "ince eleyip, sık dokuyarak" oyun almamız gereken bu günlerde bize seçenekler sunuyor. Lafı da fazla uzatmadan gelin bu etkinlik kullanıcılara ne gibi faydalar sunuyor inceleyelim.

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri sırasında alabileceğiniz güzel oyunlar

Öncelikle Steam'in topluluk kısmında etkinlik boyunca edinebileceğiniz şeylerden bahsedelim. İndirimler bitene kadar her gün mağazadan sohbetlerde kullanmak üzere bir adet ücretsiz öküz çıkartması alabilirsiniz. Sohbette arkadaşlarınızı trollemek için gayet kullanışlı, denendi çalışıyor. Bunun dışında yine etkinlik süresi boyunca yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanlar ile "Puan Dükkanı" kısmından kendinize yeni profil arkaplanları, avatarlar veya çıkartmalar alabilirsiniz. Topluluktan bu kadardı, şimdi oyunlardan bahsedelim:

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

  • Total War: Warhammer - 52,50 TL fiyatıyla alınabilir ancak hala biraz pahalı. Serinin üçüncü oyunu da yolda.
  • Shadow Warrior 2 - 11,80 TL fiyatıyla oldukça uygun. Arkadaşlarınızla şeytanları doğramak eğlenceli olabilir.
  • The Forest - 14,40 TL fiyatıyla alınabilir. Hala oynamadıysanız arkadaşlarınızla daha eğlenceli olduğunu söyleyelim.
  • Potentia - 36,00 TL fiyatıyla satışta. Türk yapımı ilgi çekici görünen bir oyun.
  • Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition - 30,00 TL. Gerçek bir RPG deneyimi için 30 TL oldukça iyi fiyat. Kaçırmayın derim.
  • Doom Eternal - 65,67 TL
  • Disco Elysium - 33,55 TL fiyatıyla oldukça hoş bir rol yapma oyunu.
  • Dying Light - 20,39 TL. İkinci oyun gelene kadar idare edebilmek için oldukça uygun bir fiyat.
  • Cyberpunk 2077 - 224,10 TL fiyatıyla vitrinlerde dikkat çe... Şaka yapıyorum, indirime girmiş yine de. En son 1 milyon dolar fiyatıyla satılıyordu. 


Bunların yanı sıra indirimde birçok güzel oyun da uygun fiyatlara satılıyor. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi boyunca bunlar ve birçok benzer oyun indirimde olacak. Sizler de eğer önermek istediğiniz "Bu oyun güzel, indirimde alınır" dediğiniz oyun varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sevgiler.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 11.04.2021 09:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.02.2021 13:15
Espiri iyiii :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimi başladı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×