Xbox Game Pass'e altı yeni oyun eklendi

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 11.08.2021 - 09:27
Her ne kadar üç adet Codemasters oyununun Xbox Game Pass'e ekleneceği daha önceden duyurulmuş olsa da, toplam altı adet oyun daha sisteme eklendi.

Geçtiğimiz günlerde resmi EA Play sosyal medya hesapları tarafından yapılan bir duyuru ile F1 2020, Dirt 5 ve Grid (2019) gibi bazı Codemasters oyunlarının EA Play tarafına ekleneceğini öğrenmiştik. EA Play, Xbox Game Pass'in içerisinde barındırdığı bir başka abonelik sistemi olduğu için dolayısıyla bu oyunlar Xbox Game Pass tarafına da eklenecekti. Daha önce yapılmış olan resmi duyuruda üç oyun ismi verilirken, dün Xbox Game Pass tarafına beş yeni Codemasters oyunu ve bir adet sürpriz yapım eklendi.

Xbox Game Pass'e altı yeni oyun eklendi

Daha önce EA tarafından yapılmış olan duyuruda; F1 2020, Dirt 5 ve Grid (2019) isimleri verilmişti. Bahsedilen tüm oyunlar (Dirt 5 zaten sistemin kütüphanesinde bulunuyordu) Game Pass tarafına eklenirken, fazlası da eklenmiş gibi gözüküyor. Dirt 4, Dirt Rally, Dirt Rally 2.0, F1 2020, Grid (2019) ve Library of Ruina abonelik sisteminin kütüphanesine dahil olurken, altı yeni oyun artık erişilebilir durumda.

Xbox Game Pass'e altı yeni oyun eklendi

Genel olarak her ay kütüphanesine iki parti şeklinde (Her ayın başı ve sonlarına doğru) oyun ekleyen Game Pass sistemi, bu ay kütüphanesine oldukça fazla oyun ekleyecek gibi gözüküyor. 3 Ağustos tarihinde Game Pass tarafına eklenecek ilk oyunlar belli olmuş, Hades ve Curse of the Dead Gods gibi ilgi çekici yapımların ekleneceği açıklanmıştı. Daha sonrasındaysa 17 Ağustos 2021'de piyasaya sürülecek olan SEGA'nın yeni strateji oyunu Humankind'ın çıkar çıkmaz Game Pass PC tarafına geleceği duyuruldu. Dün yapılan paylaşımla da içerisine altı yeni oyun daha ekleyen sistem için bu ay oldukça dolu geçecek gibi gözüküyor.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 05:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2021 11:18
Konsol kütüphanesine ekleyip pc ye niye eklemiyorlar? Pc ci de aynı parayı veriyor gamepassa
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2021 16:04
15.25 kardeş sen baya fazla ödüyormuşsun. Ben yıllık gamepass ultimatei daha dün 290 liraya aldım 1 yıllık.
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2021 15:25
Yav biz xbox consolu kullananların adına söylüyorum biz 40 tl den yüksek bir ücret veriyoruz ultimate alıyoruz yoksa online oynayamuyoruz artı olarak aç bi xbox mağazasındaki oyunlar ile steam mağazasındaki oyun fiyatlarına bak ek olarak konsolda gamepass ultimate kullananlar yine oyun alıyor.
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2021 12:24
İşin çakallığıda orda.Microsoftta konsola yönlendirmek için bu metodu uyguluyor kendince.
Yoksa herkes aynı parayı ödüyor.Diyorki konsol al almazsan yohtır.Konsolumu alırsan oyunlara da sahip olabilirsen :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Xbox Game Pass'e altı yeni oyun eklendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×